Професійна металообробка із гарантованою якістю

Наша компанія пропонує високоякісну металообробку з використанням інноваційних технологій
050 160 59 25
Наша компанія спеціалізується на металообробці, пропонуючи широкий спектр послуг з виготовлення та обробки металевих деталей. Ми використовуємо передові технології та обладнання, щоб забезпечити найвищу якість нашої продукції. Наш досвідчений та професійний персонал готовий вирішити будь-які технічні завдання та забезпечити задоволення потреб наших клієнтів.
Ми прагнемо бути в лідерах галузі, тому постійно розвиваємось та впроваджуємо нові методи та технології. Наша мета – надавати клієнтам максимально ефективні та інноваційні рішення в галузі металообробки, допомагаючи їм досягти успіху у їхньому бізнесі. Ми пишаємось нашою репутацією надійного партнера серед наших клієнтів та прагнемо до довгострокових взаємовигідних відносин.

Компанія спеціалізується на металообробці, надаючи високоякісні послуги з:

Лазерна порізка
Зварювання
Порошкове фарбування
Гнутя металу
Моделювання конструкцій
Фрезеровка на ЧПУ верстаті

Компанія спеціалізується на металообробці, надаючи високоякісні послуги з:

Лазерна порізка
Зварювання
Моделювання конструкцій
Порошкове фарбування
Фрезеровка на ЧПУ верстаті
Гнутя металу
Технологія лазерного різання металу полягає в нагріванні поверхні в заданому місці вище за температуру його плавлення. Робочий привід генерує сфокусований промінь, що проникає через систему лінз та посилюється.

В результаті розпечений промінь світла впливає на поверхню деталі та починає її плавити. Рухаючись по напрямних, робоча головка виконує різання заданого розміру та форми.

Лазерні різаки по металу є невід'ємною частиною механічних цехів та виробництв по всьому світу, але нові, більш компактні лазерні різаки також можна зустріти на невеликих металообробних підприємствах, яким необхідно розрізати кілька металевих листів, труб із нержавіючої сталі та алюмінію.

Щоб вибрати найкращий лазерний різак по металу для вашої роботи, необхідно знати про типи лазерів та про те, які метали вони ріжуть. У статті описано методи лазерного різання металу, а також верстати, представлені сьогодні на ринку за різними цінами.
Технологія лазерного різання металу
Порошкове фарбування - це найсучасніший і найтехнологічніший спосіб покриття металевих поверхонь. Пофарбовані таким чином вироби не схильні до стирання і подряпин. Їх складніше пошкодити, а значить, метал не іржавітиме. Крім того, порошкове фарбування не руйнується під впливом ультрафіолету.
Технологія порошкового фарбування
Для порошкового фарбування використовується дрібнодисперсний полімерний фарбуючий порошок. Напилення здійснюється в камері для фарбування. Рівні ділянки фарбуються в автоматизованому режимі за допомогою системи із 12 автоматичних пістолетів Gema. Найскладніші ділянки – місця згину та зварні шви – обробляються вручну.
Раніше у металургії використовувалися закриті печі, але цей метод значно скорочував продуктивність процесу. Тому сьогодні ми використовуємо сучасні прохідні печі. На цій стадії порошок нагрівається, оплавляється, а потім, остигаючи, формує щільний полімерний шар, який виконує одночасно захисну та декоративну функцію.
Зварювання металів є одним з основних процесів у промисловості, що дозволяє з'єднувати різні металеві деталі та створювати міцні конструкції. Цей важливий технологічний процес знайшов широке застосування у різних галузях, таких як будівництво, автомобільна промисловість, виробництво та ремонт металевих конструкцій, енергетика та суднобудування.

Зварювання металів дозволяє з'єднувати металеві елементи шляхом плавлення та подальшого затвердіння зварного з'єднання. В результаті зварювання утворюється міцне та нероз'ємне з'єднання між двома або більше металевими деталями. Це дозволяє створювати складні та міцні конструкції, здатні витримувати великі навантаження та екстремальні умови експлуатації.
Зварювання металів
Зварювання – це складний процес з'єднання металів через високотемпературне нагрівання. Тут поєднуються закони електрики, теплопровідності, металургії та хімічних станів речовин. Без розуміння цих законів можуть виникнути ускладнення, що призведуть до руйнування зварного шва.
Гнутя металевих заготовок є однією з найбільш застосовуваних технологічних процедур під час виробництва конструкцій для будівництва та машинобудування. Виробничий процес дозволяє отримувати деталі будь-якої конфігурації та форми, а базовий принцип технології полягає у розтягуванні та стисканні під тиском шарів матеріалу.
Гнутя металу на ЧПУ верстаті
Технологія згинання дозволяє отримувати міцні та довговічні деталі без зварних швів та шкоди для якості в короткі терміни, при цьому вартість робіт буде суттєво нижчою, ніж при зварюванні. Згинання металу проводиться в холодному стані - для цього типу формоутворення не докладаються великих зусиль. Виняток - сплави, що вимагають термічної обробки: листовий прокат з товщиною від 12 мм із значним відсотком вмісту вуглецю чи титану.
Гнутя на верстатах з ЧПК - це обробка не тільки листового матеріалу, а й трубного прокату. Отримання складних геометричних форм, двовимірні та тривимірні вигини, будь-який кут повороту - трубозгинальні верстати призначені для реалізації будь-якого завдання з обробки металу тиском.
Фрезерование металла в контексте производства относится к прецизионной механической обработке, которая заключается в удалении материала с заготовки, посредством вращательного движения режущего инструмента. Технология предназначена для:

 • Создания сложных форм;
 • Удаления материала с заготовки;
 • Прорезания канавок и пазов;
 • Снятия фасок;
 • Нанесения криволинейных контуров;
 • Создания желобов и насечек.

При фрезеровании заготовка надежно закрепляется на рабочем столе станка, а режущий инструмент, чаще всего концевая или торцевая фреза, выполняет обработку, срезая излишки материала. Технические тонкости заключаются в таких параметрах, как скорость, подача и глубина резания. Они настраиваются под материал и задачи производства. Фрезеровка выполняется на станках с компьютерным управлением, также известным как ЧПУ.

Фрезерування металу на верстатах з ЧПУ
Формування системи адекватного моделювання металевих конструкцій як об'єктів виробництва - це першорядне завдання модернізації дискретних виробничих систем, не вирішивши її не можна досягти високої ефективності автоматизації металообробного виробництва.

Виробництво і всі супутні процеси відбуваються у фізичному просторі, а процеси, що протікають в комп'ютерних системах, в інформаційному просторі. Тому для ефективного використання IT-технологій необхідно перетворити виробничі проблеми, що відбуваються у фізичному просторі на інформаційні проблеми, а також мати можливість зворотного перетворення даних. Таке перетворення слід як проблему адекватного моделювання, тобто. встановлення взаємно однозначної відповідності між фізичним та інформаційним простором.
Основні правила моделювання металевих конструкцій
Втілюємо ваші ідеї в реальність, від концепції до кінцевого продукту.
У нас працюють досвідчені фахівці, які поєднують традиційні методи майстерності з новітніми технологіями, щоб забезпечити високу якість та задоволення потреб кожного клієнта. Незалежно від складності вашого проекту, ми готові надати найкраще рішення.
Наша компанія стоїть на порозі яскравого та перспективного майбутнього. Ми впевнені, що найближчими роками компанія продовжуватиме зростати і розвиватися, стаючи одним із лідерів у галузі металообробки. Наша мета – залишатися на передових позиціях у використанні новітніх технологій та методів обробки металу, щоб задовольнити потреби наших клієнтів у високоякісній продукції.
Ми прагнемо до розширення нашої діяльності на нові ринки та збільшення нашої клієнтської бази. Ми також плануємо поглибити співпрацю з існуючими клієнтами та розвивати нові види послуг у відповідь на потреби ринку, що змінюються. Ми бачимо себе як провідного гравця в галузі, пропонуючи інноваційні рішення та продукцію найвищої якості.
Ми впевнені, що наша компанія продовжуватиме залучати талановитих фахівців у нашу команду, а також інвестувати у розвиток персоналу та технічне оснащення. Ми прагнемо до сталого зростання та процвітання, залишаючись фокусованими на задоволенні потреб наших клієнтів та перевазі в нашій діяльності.
НАШІ КЛІЄНТИ
Здійсніть замовлення на металообробку у нас
Пропонуємо якісну комплексну металообробку у Києві. Залишайте заявку на сайті. Після цього співробітник зв'яжеться з вами для обговорення умов замовлення. Далі виконується попередній розрахунок послуг та виготовлення зразка. Після цього обговорюється доставка Україною та інші нюанси. Майстри виконують роботу якісно, що робить нашу продукцію довговічною.
Приклади індивідуальних металевих виробів
Часті питання клієнтів
Від чого у Вас залежить ціна на роботи з металевих виробів та які терміни виробництва?
1/
Щоб ми могли зробити точний розрахунок вартості металообробки та термін виконання послуги, нам необхідно отримати від Вас повну інформацію про виріб, детальне технічне завдання або креслення. Ціни на послуги металообробки визначається за такими основними критеріями як:
 • Вид та марка металу який Вам потрібно обробити;
 • Об'єм замовлення;
 • Складність робіт, залежно від деталі;
 • Давальницька чи власна сировина використовується у замовленні;
 • Строки виконання замовлення;
Від якої суми Ви приймаєте замовлення на роботу з металообробки?
2/
У зв'язку з тим, що виробничий процес компанії заточено на середньосерійне та великосерійне виробництво, а індивідуальні замовлення ми робимо досить рідко, ми готові розглянути варіанти замовлень від 5000 грн за роботи. Але в будь-якому випадку, звертайтесь до наших менеджерів, вони Вас проконсультують у найкоротший термін.
Скільки часу Ви в середньому робите прорахунок по виробу з металу?
3/
Все залежить від складності прорахунку та кількості деталей, які ми вважаємо, мінімальні рядків, які ми беремо для озвучування ціни 1 робочий день, максимальний до 5 робочих днів.
Ви створюєте/модернізуєте креслення виробів для нового клієнта, якщо ми замовлятимемо у Вас?
4/
Конструкторський відділ компанії, незалежно від складності виробу, може абсолютно безкоштовно промалювати Ваш виріб за умови, що Ви розміщуватимете замовлення у нас. Для створення професійного креслення нашим конструкторським відділом Вам необхідно вказати наступну інформацію:
 • PDF креслення або приклад креслення/фото/малюнку із зазначенням точних зовнішніх та внутрішніх розмірів виробу, який Вас цікавить;
 • Який вид, марку та товщину металу Ви використовуватимете для отримання готової деталі.
 • Грунтовка, фарбування та інші види обробки поверхні будуть чи ні. Якщо будуть, то потрібно чітко прописати які і вказати колір RAL, а також фактуру фарби;
Який максимальний розмір і вага деталі, яку Ви можете зробити?
5/
У нас немає конкретних обмежень перед тим, як Вам відповісти за тим чи іншим проектом, наші інженери його детально аналізують і тільки після цього ми зможемо Вам дати остаточний вердикт чи зможемо ми його взяти в роботу чи ні.
Ви продаєте замовлення по всій Україні?
6/
У нас налагоджена система логістики, тому компанія реалізовує замовлення по всій Україні та за її межами. До нас постійно звертаються компанії з усіх регіонів України: Київ, Чернігів, Житомир, Черкаси, Вінниця, Запоріжжя, Дніпро, Полтава, Харків, Одеса, Херсон, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне та багатьох інших регіонів України.
Ви працюєте із замовленнями на експорт?
7/
Послуги комплексної металообробки компанії замовляють з таких країн як: Німеччина, Польща, Румунія, Швейцарія, Австрія, Франція, Данія, Норвегія, Швеція, Португалія, Іспанія, Англія, Ірландія, а також з інших країн. Ми працюємо за всіма можливими умовами міжнародних відправлень згідно Інкотермс 2020 залежно від потреб клієнта.
Зв'язатися з нами
Вам довго відповідають на запит?
Вам зривають терміни відвантаження за контрактами?
Вам надходить купа рекламацій?
Не можете отримати від підрядника вироби згідно з ТЗ?
Зверніться до нас та отримайте якісне обслуговування, видачу замовлень згідно затвердженого ТЗ та в обумовлений термін!