ЕнергоЦентр

ДИЗЕЛЬНІ ГЕНЕРАТОРИ ВІД ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА В УКРАЇНІ

Ми створюємо комфортні умови, цінуємо клієнтів і понад 10 років усією командою дбаємо про те, щоб створити максимально корисні пропозиції та послуги.

Телефонуйте просто зараз +38 067 952 02 98
Заповніть поля форми
Ми зв'яжемося з Вами для обговорення замовлення та способу доставки
«ЕнергоЦентр» Є ОФІЦІЙНИМ ДИСТРИБ'ЮТЕРОМ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ
Ми створюємо комфортні умови, цінуємо клієнтів та понад 10 років всією командою «ЕнергоЦентр» (дилер найбільш надійних європейських виробників електростанцій, включаючи дизельні та бензинові генератори) дбаємо про те, щоб створити максимально корисні пропозиції та послуги.
Переваги співпраці з нами
ЗАХИСТ ВІД
ФІНАНСОВИХ ВТРАТ
завдяки безперебійній роботі Вашого енергопостачання, що забезпечується постачанням надійного обладнання від світових лідерів у енергетичній галузі
БЕЗПЕКА
Вашого бізнесу та сім'ї завдяки правильному комплексному вирішенню системи резервного електроживлення на основі багаторічного досвіду фахівців нашої компанії
КОМФОРТ
при експлуатації реалізованих нами рішень завдяки цілодобовій сервісній підтримці висококваліфікованих інженерів компанії «ЕнергоЦентр»
ЕКОНОМІЯ ЗАСОБІВ
завдяки покупці сертифікованого та надійного обладнання у офіційного представника без посередника з максимальними знижками та гнучкою системою оплат
ЕКОНОМІЯ ЧАСУ
завдяки отриманню комплексного рішення «під ключ» від однієї компанії з досвідом встановлення та супроводу будь-якого обладнання.
ЗРУЧНІСТЬ
у співпраці з нами завдяки широкому асортименту пропонованого обладнання всіх цінових категорій та допомоги спеціалістів на всіх етапах
РІШЕННЯ ДЛЯ ОСНОВНОГО І РЕЗЕРВНОГО ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ СПОЖИВАЧІВ
Наші електростанції призначені для основного чи резервного джерела живлення.
Їх відрізняє традиційно висока якість, стабільність, відповідність європейським стандартам та простота в експлуатації.
РІШЕННЯ ДЛЯ АВАРІЙНО-ЕКСТРЕМАЛЬНИХ СИТУАЦІЙ
Аварійні генератори включають можливість прийняття максимального навантаження при тимчасовій дисфункції основної мережі та містять найкращі параметри пуско-налагоджувальних робіт. Що особливо важливо у таких сферах, як освіта, банківський сегмент, медицина, інформаційні центри.

Вбудовані функції автоматичної перевірки агрегату дозволяють вчасно виявити можливі відхилення та за необхідності віддалено внести коригування.
Серед частих сфер застосування: аеропорти, системи навігації та зв'язку; будівництво та промисловість; офісні центри; туризм; сільське господарство; ЖКГ; медичні установи та інформаційні центри.

Окремо варто відзначити активне застосування дизельних генераторів у побудові автономної енергосистеми приватних будинків та котеджів.
Як ми працюємо
Ви залишаєте заявку для отримання консультації або якщо знаєте, який саме Вам потрібен генератор, кажете менеджеру.

Якщо генератор в наявності домовляєтесь про самовивіз, або доставку і установку.
1
Надсилаємо комерційну пропозицію і коли ми дійшли згоди, підписуємо договір
2
Замовляємо обладнання, і Ви робите оплату. Якщо генератор не новий, то за додаткову оплату ми відправляємо фахівця, який перевіряє генератор і тільки після цього ви його оплачуєте.
3
Далі наші фахівці вирішують всі необхідні питання по доставці, митному оформленню і ви отримуєте його на своєму підприємстві, або забираєте у нас з майданчика, після перевірки
За потреби ми Вам установимо отриманий генератор, підключимо і проведемо пусконаладочні роботи
4
Ви і ваше підприємство задоволені і захищені енегетично!
За потреби ми приїдемо і обслугуємо, коли потрібно Ваш генератор!
5
ПРО НАС
Ми це команда фахівців, які добре знають свою справу! Тому Ви отримаєте завжди належну консультацію, підтримку і будете задоволені результатом
Повний цикл від консультації до установки!
Ми працюємо з виробниками і прямими постачальниками обладнання, тому ви отримаєте найліпшу ціну!
Ми маємо склад запчастин, якими підтримуємо гарантію(підміна запчастин) нашим клієнтам! Вам не доведеться чекати багато часу, якщо запчастина на складі, а у найкоротший термін ваш генератор знову буде працювати.
Ми завжди робимо трохи більше ніж ви очікуєте:)
Виробники генераторів
EKOGEN
TEKSAN
AKSA
POWER GENERATOR
WIRMAN
Дізнайтесь вартість електростанції за 1 хвилину
Дайте відповідь на 6 простих питань і дізнайтеся вартість необхідної електростанції
Сообщение об успешной отправке!
З нами працюють:
Пишіть або дзвоніть нам
Наближаємо перемогу разом